szlifowanie betonu bydgoszcz
szlifowanie posadzek betonowych bydgoszcz

Proces szlifowania, polerowania posadzek betonowych narzędziami diamentowymi daje idealnie gładką powierzchnię. W efekcie szlifowanie betonu pozwala na uzyskanie nawierzchni przypominającej wyglądem kamień naturalny, bardzo łatwej w utrzymaniu czystości powierzchnię.

Krótki opis technologiczny:

  • Ściągnięcie wierzchniej warstwy – do odsłonięcia struktury
  • Zaimpregnowanie powierzchni środkiem chemicznym – proces ten zwiększa twardość posadzki
  • Polerowanie powierzchni aż do zamknięcia mikroporów – uzyskujemy idealnie gładką z bardzo wysokim połyskiem podłogę (efekt kamienia naturalnego)

Proces wykonujemy w technologii diamentowej. Do naszej pracy wykorzystujemy sprzęt i narzędzia w pełni profesjonalne – nie stosujemy metod „na skróty”. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie dostosowując odpowiednią technologię.

Szlifowanie posadzki to nie tylko sprzęt i narzędzia, ale przede wszystkim wiedza. KŁADZIEMY ogromny nacisk na pogłębianie naszego doświadczenia poprzez sukcesywne szkolenia naszej kadry. Proponujemy także profesjonalną usługę doczyszczania posadzki. Jeśli się Państwo zdecydujecie na naszą pomoc, gwarantujemy – rzetelność, sumienność poparte profesjonalizmem.

Szlifowanie betonu – ZADZWOŃ